Loading…

3 mënyrat se si mund t’a përdorni birrën

  • 02/11/2016 | 16:55

3 mënyrat se si mund t’a përdorni birrën

1. Për pastrimin e unazave, qaforeve
craft-beer1

2. Për heqjen e njollave të kafës
05-12-home-products-for-cleaning-jewelry-beer

3. Ndihmon në qetësimin e stomakut

Mug of beer close up on wooden table

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë