Loading…

3 arsye se pse nuk duhet të tregoni shtatzëninë në rrjetet sociale (Foto)

  • 08/02/2017 | 16:47

3 arsye se pse nuk duhet të tregoni shtatzëninë në rrjetet sociale (Foto)

Keni një lajm shumë të gëzueshëm, jeni shtatzënë! Ndenje e papërshkruar e mrekullueshme, kuptohet. Mënyra se si ju tregoni miqëve tuaj duhet të jetë shumë më ndryshe se ajo që po praktikohet së fundmi, duke postuar fotografi të barkut apo diçka të ngjajshme që tregon se jeni shtatzënë. Ja se pse nuk duhet të postoni fotografi të tilla në rrjetet sociale:


1. Duke postuar fotografi për të treguar që jeni shtatzënë në rrjetet sociale do të ju tregoni miqëve tuaj së pari, kursë familjes jo! Në këtë rast preferohet që se pari ti tregoni familjes gjëja që ka më së shumti rëndësi ne jetën tuaj.
baby_shoes_list-1

2. Postimi i fotografisë së testit të shtatzënisë? Jo sjemi të interesuar të shohim urinën tuaj!
pregnancy_test_list-2

3. Postimi i fotografisë së fëmisë suaj të parë duke qajtur sepse nuk ndjehet i/e gëzuar që do të ketë një motër/vëlla tjetër. Totalisht e panevojshme!
baby_crib_list-3

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë