Loading…

28 fotografi të mrekullueshme me dashuri dhe mirësi

  • 16/11/2016 | 16:55

28 fotografi të mrekullueshme me dashuri dhe mirësi

Duke bërë një punë të mirë sjell lumturinë. Është e vështirë për të ruajtur ndjenjën tuaj të mirësisë pavarësisht nga të gjitha vështirësitë të cilat jeta mund të na sjellë. 

Por fakti është se ka shumë gjëra me vlerë në jetën tonë. Gjëja më e rëndësishme është të mbani mend se çfarë është të jesh i lumtur çdo ditë të jetës suaj, dhe të jeni mirënjohës për të. Duhet t’a vlerësojmë atë që kemi.

Këtu janë disa fotografi të cilat mendojmë se do të ndihmojnë për të kujtuar se çfarë është gjëja më e rëndësishme që ne të gjithë kemi përkundër gjithë kaosit në jetën e perditshme./gazetametro.net

Kalimi i kohës

Gjashtë breza në një fotografi! 111 vjeç ; 88 vjeç; 70 vjeç; 39 vjeç; 16 vjec; 7 javë .

Ajo me zogun e saj të preferuar

Ushqimi në raste të veçanta

Dashuria është arma më e fortë

Është po aq e vështirë për kafshët

20 vjetë më vonë

Mendon diçka të mrekullueshme

Dashuri e vërtetë

Një baba me vajzën e tij

Njeri pas tjetrit

Buqetën me lule të parë

Përvjetor

Dashuria e vërtetë zgjat një jetë

Një romantik i pakorrigjueshëm

9 muaj

Komandatja ime

Dashuria për vëllanë

Një shok i ri

Ideja e tyre

Asgjë nuk është më mirë se sheqer pambuku

Gjërat e mira janë duke ardhur

Kurrë nuk do ta harrojmë

Njërëzimi ka më shumë vlera sesa ari

Duke larë dritarët në një jetimore

I’a ngul sytë

Duke spërkatur

Nuk ka rëndësi kë e ke përballë

Një zbulim i papritur

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë