Loading…

20 shenjat që tregojnë se partneri juaj po iu tradhton

  • 13/11/2018 | 22:03

20 shenjat që tregojnë se partneri juaj po iu tradhton

Të kuptosh nëse partneri juaj po iu tradhton kurrë nuk është e lehtë – por shumica e njerëzve do ta dinin më mirë të vërtetën se sa të mbajnë në errësirë pabesitë e tyre.


Për të kapur një partner në akt apo për të konfirmuar dyshimet, njerëzit u drejtohen ekspertëve; hetusve privatë, të cilët ndihmojnë për të zbuluar marrëdhënie të fshehta dhe çështje të paligjshme.

Independent arriti të intervistojë një hetues të lartë privat – një ish-agjent federal – rreth shenjave të dukshme që dikush po tradhton.

Ai bëri të ditur se tradhtarët gjithmojnë ndjekin rrugën e njëjtë.

Në ndërkohë, ai tregojë edhe për sjelljet të cilat janë tregues se dikush është duke iu tradhtuar:

Ndryshimi i zakoneve
Largohet nga shtëpia herët dhe kthehet vonë
Udhëtime biznesi
Mungesë në ngjarje familjare apo festa
“Punon” jashtë orarit
Shpenzime të pashpjegueshme
Llogaritë sekrete (Instagram, email)
Fatura të fshehura të kartës së kreditit
Parfum i dikujt tjetër
Blerja e dhuratave për të cilët nuk iu ka treguar
Sendet e pashpjegueshme – kondomët në makinë janë një prej tyre
Futja në palestër
Telefonatat e humbura nga një numër i panjohur
Mesazhe me tekst të koduar ose të fshehtë
Rënia e jetës seksuale
Kalon në pozicion mbrojtës sa herë që pyetet për diçka
Gënjeshtra të dukshme
Temperament
I urren vizitat surprizë./lajmi.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë