Loading…

20 shembuj të fëmijëve që nuk kanë dëshirë t’dalin në foto

  • 30/12/2016 | 12:12

20 shembuj të fëmijëve që nuk kanë dëshirë t’dalin në foto

Interneti është e tejmbushur me imazhet e ëmbël të fëmijëve të shkrepura nga fotografë profesionistë. Pothuajse çdo prind do të donte të kishte këto lloje të fotografive, për të kujtuar fëmijët e tyre, transmeton gazetametro.net.


Por në mënyrë të pashmangshme, humor i një fëmije mund të luhatet varësisht nga sjelljet e prindërve të tyre, jo gjithmonë shkon ashtu siç e planifikon. Këtu janë 20 shembuj të fëmijëve të cilët nuk kanë dëshirë që t’iu bëjnë fotografi./ gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë