Loading…

20 Produktet që po të hahen së bashku kanë me shumë shije

  • 14/11/2016 | 15:06

20 Produktet që po të hahen së bashku kanë me shumë shije

Të gjitha këto produkte janë të mira në vetvete, por po të hahet së bashku ndihmojnë absorbimin e ndjesive ushqyese që përmbajnë gjëra edhe më efikase, transmeton gazetametro.net.

Duke studiuar këshilla nga nutritionists kryesor, “Bright Side” ka përpiluar një listë të ushqimeve që duket të jetë bërë për njëri-tjetrin!/ gazetametro.net

Mollë dhe qokollatë

Bollgur dhe leng të shtrydhur portokalli

Mish derri dhe lakër

Domate dhe mëlçisë

Majdanoz dhe limon

Perimet dhe kos

Avokado dhe spinaq

Çaj jeshil dhe limon

Domate dhe vaj ulliri

Mish dhe rozmarinë

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë