Loading…

20 njerëz të famshëm, para se të bëheshin të njohur

  • 18/11/2016 | 10:57

20 njerëz të famshëm, para se të bëheshin të njohur

Kur ata sapo kishin filluar rrugën e tyre individuale për famë, askush nuk mund të mendonte se çfarë do të bëheshin, apo se ata një ditë do të jenë idhujt e miliona njerëzve, transmeton gazetametro.net.

“Bright Side” ka selektuar 20 foto të njerëzve të famshëm të marrë kohë më parë, para se ata të bëheshin të njohur në mbarë botën./ gazetametro.net

Kurt Cobain

Robin Williams

Vin Diesel

Nicole Kidman

Brad Pitt

Bob Marley

Leonardo DiCaprio

Angelina Jolie

Robert Downey Jr.

It was his first movie role in which he played a puppy.

Michael Jordan

Jim Carrey

George Clooney

Bill Clinton

Milla Jovovich

Steve Buscemi

Dita von Teese

Frank Sinatra

Scarlett Johansson

Johnny Depp

Bruce Willis

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë