Loading…

20 mijë euro: Adele i bën dhuratë të dashurit të ri

  • 05/10/2020 | 21:57

20 mijë euro: Adele i bën dhuratë të dashurit të ri

Së fundmi po përflitet lidhja e këngëtares së njohur me reperin britanik, Skepta.


Skepta ka festuar ditëlindjen e 38-të dhe skishte si të mungonte dhurata luksoze nga e dashura Adele.

Nuk dihet saktësisht se çfarë ishte dhurata, por burimet afër çiftit kanë treguar se dyshja po shijon romancë.

Javë më parë nga paparazit u kapën disa pamje nga darka e Adele dhe reperit Skepta, si duket po tentohet të mbahet private lidhje mes artistave me famë, mirëpo jo edhe aq e suksesshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë