Loading…

2 të vdekur dhe 869 raste të reja me virusin korona në Kosovë

  • 13/08/2022 | 11:30

2 të vdekur dhe 869 raste të reja me virusin korona në Kosovë

Janë konfirmuar edhe 869 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit, shkruan Gazeta Metro.


Gjithashtu, brenda kësaj periudhe kanë vdekur edhe dy persona si pasojë e komplikimeve nga COVID-19.

MSH njofton se janë shëruar 1 mijë e 265 persona.

Janë kryer gjithsej 2703 testime. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë