Loading…

17 yjet bashkë me motra e vëllezër (Foto)

  • 30/12/2016 | 13:56

17 yjet bashkë me motra e vëllezër (Foto)

Ne i njohim njerëzit e famshëm menjëherë. Ne i shohim fytyrat e tyre në filma, në koncerte, në fotot në revista, në faqet e para të gazetave, dhe në miliona faqet të internetit, transmeton gazetametro.net. Por, kush janë motrat apo vëllezërit e tyre, sa ngjajnë, janë binjak apo kanë diferenca.


Bright Side ju ofron mundësinë për të marrë një vështrim në disa nga njerëzit më të famshëm në anën e botës për krah me vëllezërit dhe motrat e tyre. Këto imazhe tregojnë se familja është ilaç për të mirë në gjykimet e famës./ gazetametro.net

 

Sylvester Stallone dhe vëllau i vogël Frank

Nicole Kidman dhe motra Antonia

Sandra Bullock me motren Gesine Bullock-Prado

Elijah Wood me motren Hannah

Sarah Jessica Parker me vëllaun Pippin

Colin Farrell me motren Claudine

Kate Hudson me vëllaun Wyatt Russell

Ben Stiller me motren Amy

Brad Pitt me vëllaun Doug

Keanu Reeves dhe motra Kim

Jake Gyllenhaal dheMaggie Gyllenhaal

Scarlett Johansson me vëllaun binjak Hunter

Leonardo DiCaprio me vëllaun Adam Farrar

Bradley Cooper me motren e madhe Holly

Vëllezërit Wilson: Andrew, Luke, and Owen

Sharon Stone me motren e vogël Kelly

Renée Zellweger dhe vëllau Drew

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë