Loading…

17 vjeçari që humbi jetën në aksidentin e rëndë sot me motoçikletë

  • 11/11/2018 | 22:59

17 vjeçari që humbi jetën në aksidentin e rëndë sot me motoçikletë

Dita e sotme ishte e fundit për 17 vjeçarin Liridon Kiçina, kjo pasi deri sa ai po ngiste motoçikletën e tij u përfshijë në një aksident të rëndë me një veturë.

Ky aksident i rëndë ndodhi sot rreth orës 14: 30 në Zabel të Ulët të Komunës së Drenasit, njofton gazetametro.net.

Rastin për Gazeta Metro sot gjatë ditës e ka konfirmuar përmes telefonit, zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 15:00 ka ndodhë një aksident trafiku në fshatin Zabel i Ulët – Drenas. Në aksident kanë qenë të përfshira një automjet dhe një motoçikletë. Si pasojë e aksidentit ngasësi i motoçikletës L.K 17 vjeç,ka ndërruar jetë në vendngjarje. Me rastin po merret njësiti i trafikut”, tha Ahmeti.

Ndërkohe policia nuk ka informuar akoma nëse ngasësi i automjetit ka goditur 17 vjeçarin derisa po drejtone motoçikletën e tij./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë