Loading…

16 persona me sytë më të bukur në botë

  • 30/05/2017 | 21:20

16 persona me sytë më të bukur në botë

Sytë janë një pjesë themelore e trupit të njeriut. Ne përdorim sytë tanë për të parë mjedisin tonë, për të identifikuar gjëra të njohura dhe të çuditshme dhe për t’u njohur me njerëzit e tjerë.


Por, duhet ta pranojmë që sytë na njohin edhe me bukurinë e njeriu. Ndërlikimet e saj janë të pafundme dhe çdo sy i vetëm është unik nga një tjetër. Është me të vërtetë befasuese, transmeton Gazeta Metro

Disa persona kanë sy shumë të veçantë! Më poshtë mund të njiheni me ta:

/gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë