Loading…

16 ide për të ndihmuar çdo prind

  • 29/11/2016 | 23:15

16 ide për të ndihmuar çdo prind

Dizajnerët vazhdojë për të ndihmuar prindërit duke ardhur më shumë gjëra të reja që e bëjnë më të lehtë dhe më argetuese për fëmijët, transmeton gazetametro.net.

Bright Side ju sjell 16 shpikje më shpresën se ata do të ndihmojnë nënat, baballarët dhe fëmijët e tyre të ndjehen më të lumtur çdo ditë./ gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë