Loading…

15 lavamanët më kreative që keni parë ndonjëherë |FOTO

  • 15/11/2016 | 21:53

15 lavamanët më kreative që keni parë ndonjëherë |FOTO

Dezajnerët mund të projektojnë edhe objektet më të mërzitshëm në vepra arti. Merrni për shembull, një banjo apo kuzhinë lavamani, transmeton gazetametro.net.

Ndoshta mund të jetë më e vogël, dhe jofrymëzuese? Dhe në duart e profesionistëve kreativ ajo merr një formë të re,  përderisa do t’i mbajë të gjitha veqoritë praktike.

“Bright Side” sjellë së bashku një koleksion nga shembujt më krijues. Me ide të përkryera për shtëpin tuaj./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë