Loading…

14 qenushë që u rritën shumë shpejt (Foto)

  • 17/02/2017 | 15:20

14 qenushë që u rritën shumë shpejt (Foto)

Është e çuditshme si ata janë rritur kaq shpejt. T’i shikosh si kanë qenë më herët dhe si janë sot, vërehet ndryshimi mirëpo aq shpejt ka ndodhur saqë është e pabesueshme që një qen i vogël të zë kaq shumë vend në shtëpi.


Gazetametro.net ka përzgjedhur disa qenë “Atëherë dhe tash” që me të vërtetë janë shumë të këndshëm.

11745610-24-0-1485869961-1485869974-650-6de1e24fb1-1-1487335684Ky nuk është qenush më, është bërë qen por akoma i pëlqen vendi i njejtë.

11745460-27-0-1485871566-1485871581-650-299ff43890-1-1487335684Ky qen pavarëisht se sa rritet prapë nuk e humb interesimin për syrin e aparatit.

11745410-28-0-1485872238-1485872241-650-0c272862d3-1-1487335684Diçka nuk ndryshon kurrë te ky! Era e parfumit që ndjenë dhe pamja e njejtë e tij.

11745510-26-0-1485871371-1485871379-650-b7f164752e-1-1487335684Edhe pse kanë kaluar disa vjet këta dy prapë janë njësoj.

11745310-30-0-1485873250-1485873276-650-072ce981ef-1-1487335684Vitet nuk i bëjnë asgjë tjetër, përveç që e bëjnë më të bukur!

11745260-32-0-1485873621-1485873642-650-32f93855aa-1-1487335684Qëndrim të njejtë përherë

11745360-29-0-1485872685-1485872691-650-5695db96ae-1-1487335684S’ka rëndësi mosha. Sytë e tij të prekin shpirtin kurdoherë!

11744310-sub-buzz-24836-1485186398-2-1485878845-650-2a09fa7b1e-1487335684I gatshëm kurdoherë!

11745210-33-0-1485873866-1485873873-650-bae70262d0-1-1487335684Ta mbash sot në krahë, është shumë më ndryshe se më herët!

11744960-31-0-1485873457-1485873463-650-15cf4cbb7e-1-1487335684Gjitmonë në stilin e tij.

11745160-36-0-1485874348-1485874373-650-7ff804a936-1-1487335684Kjo zonjë veç çka e mori më seriozisht punën tani që u rrit!

11745110-37-0-1485874513-1485874519-650-74f2b04a2f-1-1487335684Këta nuk e ndryshojnë kurrë humorin e tyre.

11745060-38-0-1485874637-1485874652-650-279228053c-1-1487335684As kjo shpehitë!

11745010-39-0-1485874916-1485874922-650-d6348444e8-1-1487335684Shokë të ngusht që nga viti 1997.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë