Loading…

13 fotografi që do ju emocionojnë

  • 20/11/2016 | 14:30

13 fotografi që do ju emocionojnë

Nganjëherë fotografitë na dhurojnë ndjenja shumë të forta, duke na ndikuar në gjendjen tonë emocionale dhe shpirtërore.

Bright Side ka sjellur disa fotografi që do bëjnë zemrën tuaj të rrahë më fortë. Të gjitha janë të bukura sipas mënyrës së tyre të veçantë.

Vlerësoni ju vetë/gazetametro.net

special-1

special-2

 

special-3

special-4

special-5

special-6

special-7

special-8

special-9

special-10

special-11

special-12

special-13

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë