Loading…

11 foto se si telefonat e mençur na e kontrollojnë jetën

  • 12/12/2016 | 17:49

11 foto se si telefonat e mençur na e kontrollojnë jetën

Ju nuk mund të gjeni shumë njerëz të cilët janë të gatshëm të pranojnë se ata janë të varur nga smartphone e tyre, kompjuter ose tablet, transmeton gazetametro.net.

Por kjo është krejtësisht e natyrshme për botën e teknologjisë së lartë në të cilën jetojmë, ju do të thoni.

Megjithatë, është e vlefshme përballet me realitetin e se çfarë ndikimi ka kjo varësi në jetën tonë/gazetametro.net.

Hidhi nje sy, 11 imazheve.

244955-10-650-1395e00457-1475479346

245255-16-650-9ef7cdd707-1475479346

245405-19-650-ef76ce3088-1475479346

245455-2-650-1700fe8bd3-1475479346

245555-4-650-b365f17b2a-1475479346

249155-smartphone-addiction-illustrations-cartoons-4__605-650-2ec71aaa49-1475479346

249255-smartphone-addiction-illustrations-cartoons-21__605-650-b5c8790cc9-1475479346

249355-xx-cartoons-ironically-showing-our-smartphone-addiction1__605-650-a394c9ac09-1475479346

249455-smartphone-addiction-illustrations-cartoons-20__605-650-ed4c52761f-1475479346

249755-smartphone-addiction-illustrations-cartoons-2__605-650-9ef7cdd707-1475479346

249855-smartphone-addiction-illustrations-cartoons-26__605-650-1700fe8bd3-1475479346

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë