Loading…
104 vjeçarja dëshiron të arrestohet për një arsye të çuditshme
  • 17/03/2019 | 15:24

104 vjeçarja dëshiron të arrestohet për një arsye të çuditshme

Anne Brokenbrow është 104 vjeçe që jeton në qyetin e Britolit. Gjatë gjithë jetës së saj ajo e ka pasur një dëshirë shumë të veçantë dhe të pazakontë, transmeton Gazeta Metro.


104 vjeçarja dëshiron që të arrëstohet pasi nuk e ka shkelur asnjëherë ligjin.

Vendi ku kishte punuar ajo vendosi që asaj të ia plotësonte një dëshirë.

E dëshita e saj ishte të arrestohej

“Dëshira ime është që të arrestohem, unë jam 104 vjeç dhe nuk kam qenë asnjëherë në anën e gabuar të ligjit” kishte shkruar Anne .

Policia lokale thanë se ishin të kënaqur që do t’ia plotësojnë dëshirën 104 vjeçares./gazetametro.net

 

Më të fundit
...
  • 23/05/2019 | 22:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë