Loading…

10 vjeçari që po mahnitë botën me atë se çfarë bën me traktor |VIDEO

  • 29/09/2018 | 11:26

10 vjeçari që po mahnitë botën me atë se çfarë bën me traktor |VIDEO

Ratanjith Patil është një 10 vjeçar indian i cili me trikat e tij që bën me traktor, ai po mbledh pas vetes shumë fansa.

Nxënësi thotë se i pëlqen të luajë dhe të dhurojë shfaqje me traktor, dhe se brohoritmat e të pranishmëve i japin akoma më shumë vullnet dhe gjithashtu emocion për të përdorur traktorin e tij.

Në një video të publikuar në YouTube, shihet 10 vjeçari duke manovruar me traktorin e madh, duke lënë shumë njerëz të habitur, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni çfarë bën ai:

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë