Loading…

10 veshjet që ju bëjnë të dukeni më atratktive

  • 29/01/2017 | 18:34

10 veshjet që ju bëjnë të dukeni më atratktive

Stili i veshjes është shumë i rëndësishëm dhe tregon shumë rreth secilit.


Një studim i kryer nga “Who What Wear” ka përzgjdhur disa nga veshjet më të mira për vajzat. Veshje këto nga një fustan klasik i zi e deri te ato më moderne e më të përshtatshme.

6810110-44ce43827e0707d4857182e6bc0dcf17-1473729747-650-27a69bf2c2-1484149443Një fustan i zi i shkurtë, gjithmonë do t’ju bëj të shkelqeni, duke e ditur se ngjyra e zezë gjithmonë ka qenë e duhur për të gjithë

6809810-fashion-601557_1280-1473732014-650-64d2c0d227-1484149443Taka të larta, janë të nevojshme për secilën grua. Ato ju bëjnë të ndiheni dhe të dukeni më mirë në çdo festë

6809910-cf2bd9a34a1eb67a0e25a2a446b25132-1473735569-650-3760efceb8-1484149443Diçka e kuqe. Shkenctarët thonë se ngjyra e kuqe i bënë vajzat dhe gratë më atraktive

6810260-14531485137_4e706ca3f3_h-1473736355-650-d09e88b17f-1484149443Supet e zhveshura. Asgjë nuk është më atraktie se zupet e zhveshura të një guaje. Kështu, as nuk janë të zhveshura shumë por bëjnë diferencë, duken shumë atraktive.

6810010-98d3d7a4cb65b1252b2e93ca2b713e9c-1473732435-650-a85ff32369-1484149443Një fustan për trupi. Linja mes të qenit sensuale dhe të qenit vulgare nuk është për t’i treguar gjitha pjesët e trupi përnjëherë, por të vishesh mirë dhe me stil, dhe të gjithë t’i hedhin sytë nga ju.

6809960-a1c817028a5b8dddcd88faffa6706c5f-1473727295-650-7a37002422-1484149443Xhaketa e lëkurës. Kjo është diçka që kurrë nuk del nga moda, dhe dëshirohet gjithmonë.

6809860-tumblr_o3e7bwnahd1s2tva9o1_1280-1473732577-650-b16150a521-1484149443Elementet lidhëse. Këto, ju bëjnë të dukeni më të kujdesshme, dhe të dukeni shumë bukur

6810310-tumblr_o76x7c0udg1rsuch2o1_500-1473733154-650-8b43281c9b-1484149443Zbulimi i shpinës. Duke e lënë pak këtë pjesë jashtë, ju dukeni më mirë, dhe zbulimmi i eshtrave të shpinës suaj, ju më ataktive

6810210-tumblr_nma5l3igm11rmfatno1_500-1473735690-650-c56653c93a-1484149443-1Pantollona të kaltër dhe një bluzë e kuqe. Edhe pse janë të thjeshta gjithmonë ju bëjnë të dukeni bukur dhe në formë, duke theksuar linjat tuaja.

6810160-tumblr_n7zvcenfia1qdqlnso1_1280-1473737175-650-65fb5760c6-1484149443Veshjet sportive. Janë gjithmonë të rehatshme dhe duke i pasur veshur ato ju gjithomonë shkelqeni. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë