Loading…

10 ushqime që duhet t’i shmangni për një bel të hollë

 • 23/12/2016 | 15:38

10 ushqime që duhet t’i shmangni për një bel të hollë

Ne të gjithë duam të kemi një bark të sheshtë, por e dimë se yndyra që krijohet në bark është më të vërtetë vështirë për t’a shmangur, transmeton gazetametro.net.


Ju punoni në zyrë, ju përpiqeni të mbani dietë për të qenë sa më të shëndetshëm, por mungon rezultati në pasqyrë. Akoma yndyrën e keni në bark, dhe kjo duket se nuk ka ndërmend të hiqet. Kjo nuk tingëllon mirë për ju, dhe do të ju bëj që të zgjidhni ushqimin e përsosur për barkun e sheshtë që ju keni kërkuar gjithmonë./gazetametro.net

 1. Pije alkoolike
  1
 2. Pijet e gazuara
  2
 3. Mos blej çamçakëz
  3
 4. Kripë
  4
 5. Ushqimë të shpejtë
  5
 6. Majonezë
  6
 7. Patate të skuqura
  7
 8. Akullore
  8
 9. Pasul
  pasul
 10. Pa sheqer
  10
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë