Loading…

10 telefonat e mençur, më të mirë në botë

  • 23/12/2016 | 19:56

10 telefonat e mençur, më të mirë në botë

Kur Martin Cooper prezantoi më 3 prill të vitit 1973 projektin për prodhimin e celularit të parë, nuk do ta kishte menduar kurrë që shpikja e tij do të sillte revolucion për botën.

Telefonia e lëvizshme ose thjesht celulari është një ndër shpikjet më të rëndësishme të shekullit të kaluar.

Me kalimin e viteve ai ka ndryshuar aq shumë dhe kështu lindën smartphone-t ose telefonat e zgjuar, pa të cilët nuk bëjmë dot. Ju ftojmë të zbuloni guidën tonë me 10 ‘’telefonat e zgjuar’’ më të mirë në botë . Mos harroni që jemi para festave dhe një celular është gjithmonë një dhuratë e mirë.

One Plus 3T

iPhone SE

iPhone 6S

IPhone 6S Plus

Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7 Edge

iPhone 7

iPhone 7 Plus

Google Pixel XL

Google Pixel

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë