Loading…

10 rregulla të thjeshta të modës që ju bëjnë të shkëlqeni

  • 27/05/2017 | 10:36

10 rregulla të thjeshta të modës që ju bëjnë të shkëlqeni

Është shumë e rëndësishme ajo çfarë veshni, sepse ndikon edhe në diponimin tuaj, prandaj edhe i kushtoni shumë rëndësi pamjes suaj.


Nuk keni nevojë të merrni leksione mbi veshjen apo të shikoni vazhdimisht shfajqet e fundit të modës, për të transformuar stilin tuaj, dhe të njihni kohën moderne. Mjafton të shkoni në New York, dhe vetëm duke ecur në këtë qytet kaq të bukur, do të njiheni me modën dhe stilin e veçantë të veshjes, transmeton Gazeta Metro

Më poshtë mund t’i shihni disa nga veshjet njujorkeze, që do t’iu bënin edhe juve një nder për të zgjedhur veshjen tuaj.

Kur nuk keni asgjë për të veshur, vishni të zeza.

Çmimi i rrobave nuk ka rëndësi. Gjëja më e rëndësishme është gjetja e kombinimit të duhur.

Një kuletë është investimi më i mirë.

Syzet e diellit duhet të vishen çfarëdo sezoni.

Nëse diçka mungon nga pamja jote, shto diçka të ndritshme.

Përziejeni stilin tuaj.

Veshje e cilësisë së mirë është edhe miku juaj.

Kombino  me madhësi të ndryshme.

Më pak është më shumë kur bëhet fjalë për përbërjen tuaj dhe hairstyle./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë