Loading…

10 restorantet me pamje më mahnitëse në botë (Foto)

  • 03/01/2017 | 12:59

10 restorantet me pamje më mahnitëse në botë (Foto)

Në vend që të punoni, ndonjherë keni nevojë për ndonjë gjë tjetër, si për shembul të pini në restoranet me pamjet më të mahnitshme në botë.


Businessinsider, ka zgjedhur disa nga baret që kanë pamjet më të pabesueshme në botë, që nga Kulla Eifel në Parisi deri tek Taj Mahal në Indi me hapësira mahnitëse dhe pamje të mrekullueshme. /gazetametro.net

Aer, Mumbai, India

5

Ozone, Hong Kong

2

Blu Bar, Sydney

8

Sky Bar, Bangkok

ballin

TOP Mountain Star, Hochgurgl, Austria

11

La Vue, Paris

12

Hotel Saniya Palace, Agra, India

13

Vertigo and Moon Bar, Bangkok

14

360, Istanbul

16

Al Sarab Rooftop Lounge, Dubai, UAE

al-sarab-rooftop-lounge-dubai-uae

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë