Loading…

10 reflektimet që do t’ju hutojnë mendjen

  • 26/11/2016 | 14:22

10 reflektimet që do t’ju hutojnë mendjen

Është shumë e thjesht të prishësh ose shtrembërosh një fotografi digjitale, por shkrepja e një fotografie që do i’u përziej mendjen pa përdorur photoshop nuk është edhe aq e thjeshtë.

Mënyra më e mirë për të krijuar fotografi artistike është duke përdorur reflektimin.

Këto janë disa nga fotografitë që do ju humbasin mendjen.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë