Loading…

10 meshkujt e moshuar më me stil që keni parë (Foto)

  • 17/11/2016 | 19:25

10 meshkujt e moshuar më me stil që keni parë (Foto)

Disa meshkuj janë si vera – sa më të vjetër aq më të mirë bëhen.

Këta janë ata:

Aiden Brady, 50 vjeç

Garret Swann, 47 vjeç

Alessandro Manfredini, 48 vjeç

Philippe Dumas, 60 vjeç

Wang Deshun, 80 vjeç

Anthony Varrecchia, 53 vjeç

Eric Rutherford, 55 vjeç

Gianluca Vacchi, 49 vjeç

Mister Alborghetti, 70 vjeç

Fransisco Cipriano, 55 vjeç

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë