Loading…

10 ilustrime brilante, që tregojnë sa e ka ndryshuar interneti jetën

  • 12/02/2017 | 20:17

10 ilustrime brilante, që tregojnë sa e ka ndryshuar interneti jetën

Asnjëri prej nesh nuk duhet të zhytet në panik – jeta reale është ende aty, pavarësisht rolit shumë të madh që Interneti po luan në jetën tonë moderne. Pajisjet elektronike dhe teknologjia luajnë një pjesë në jetën tonë, por ajo është vetëm aq… një pjesë.

Megjithatë, është tejet argëtuese të mendosh për qindra mënyrat e vockla, se si këto gjëra kanë ndryshuar sjelljen tonë. Ja dhjetë prej tyre, të ilustruara mrekullisht. Në sa prej tyre e gjeni edhe veten tuaj? 

1

Fotografi pushimesh

2

Pergatitja e valixheve per te shkuar me pushime4

Shpalljet

5

Ndihme!

6

Ne kerkim te recetes…

7

Vardisje

8

Duke pare seriale televizive

9

Pirateria

10

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë