Loading…

10 gjërat e çuditshme që janë konfiskuar në aeroporte (Foto/Video)

  • 21/12/2016 | 21:12

10 gjërat e çuditshme që janë konfiskuar në aeroporte (Foto/Video)

 

Shpesh udhëtarët harrojnë të largojnë nga çantat ose gjepat e tyre gjësende që nuk lejohen në aeroporte.

Por ka edhe nga ata që me vete kanë bartur gjëra të çuditshme.

Siç transmeton gazetametro.net, Policia e Sigurisë së Transportit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (TSA) ka publikuar një video dhe disa fotografi në uebfaqen e saj e cila tregon për gjërat më të quditshme që ata i kanë konfiskuar.

Këtu më poshtë gjeni të listuara dhjetë gjërat e çuditshme që nuk kanë mbërritur të hyjnë në aeroplan./gazetametro.net

1.Granatë dore

10-hand-grenade-trailer-hitch-cover

2.Armë Zjarri “Hello Kitty”

9-hello-kitty-firearm

3.Rrethoja hekuri

8-negans-bat-lucille

4.Granatë dore nga ari

7-golden-hand-grenade

5.Jelek vetëvrasës

6-replica-suicide-vest

6.Thikë dragoi

5-bladed-dragon-claw7.Kalë deti i ngordhur brenda një shishe

4-dead-seahorses-in-a-brandy-bottle

8.Pesë thika

3-five-bladed-flogger

9.Gazmask me plumba

2-post-apocalyptic-bullet-adorned-gas-mask

10.Një kufomë kukull e një filmi

1-movie-prop-corpse

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë