Loading…

10 fjalëkalimet më interesante të wireless-it në kafiteritë e Prishtinës

  • 04/06/2017 | 14:01

10 fjalëkalimet më interesante të wireless-it në kafiteritë e Prishtinës

Pasi që të uleni në ndonjë nga kafiteritë e qytetit, cila është gjëja e dytë të cilën e kërkoni? Password-i i wireless-it.


Rastet më të shpeshta si “pesë njësha, pesë dysha” janë të lehta për tu kuptuar dhe mbajtur mend.

Por shpesh ka edhe raste kur fjalëkalimi është interesat edhe pse tingëllon i pabesueshëm.

Në vazhdim do t’i paraqesim 10 fjalëkalimet e wireless-it më interesante të cilat i kemi hasur nëpër kafiteritë e qytetit të Prishtinës, transmeton telerafi.

ekenandrru

mireosht

vetekamarjerin

asvetsedi

sokabonsot

wirelessa

hashimthaci

bonimuhabet

kshyrepunentone

skafanta

A keni edhe ju ndonjë rast që keni hasur në ndonjë fjalëkalim interesant?

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë