Loading…

​Vritet një polic në Mitrovicë

  • 16/03/2022 | 11:48

​Vritet një polic në Mitrovicë

Një polic ka mbetur i vrarë me armë zjarri sot paradite në fshatin Cernushë të Mitrovicës, bëjnë të ditur burime të KosovaPress-it.


Sipas këtyre burimeve, polici mund të ketë qëlluar veten aksidentalisht me armë, gjatë ushtrimeve të gjuajtjes në poligonin e Cërnushës.

Mësohet se polici ishte nga stacioni policor në veri të Mitrovicës.

KosovaPress-i ka provuar të kontaktojë përgjegjësit e policisë në veri në lidhje me rastin, por ata nuk janë përgjigjur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë