Loading…

​Vazhdon seanca e Kuvendit për politikën e jashtme

  • 22/11/2018 | 07:34

​Vazhdon seanca e Kuvendit për politikën e jashtme

Sot me fillim nga ora 10:00 vazhdon seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit të Kosovës, në të cilën do të ketë debat parlamentar sipas kërkesës së 42 deputetëve, lidhur me “dështimet dhe skandalet në politikën e jashtme të Republikës së Kosovës”.


“Debat parlamentar sipas kërkesës së 42 deputetëve lidhur me dështimet dhe skandalet në politikën e jashtme të Republikës së Kosovës”, thuhet në njoftimin e Kuvendit.

Kjo seancë mbahet dy ditë pasi Kosova dështoi të anëtarësohet në organizatën e bashkëpunimit policor, INTERPOL.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë