Loading…

​Tre të lënduar, njëri prej tyre rëndë nga mjetet piroteknike

  • 01/01/2017 | 17:01

​Tre të lënduar, njëri prej tyre rëndë nga mjetet piroteknike

Tre persona kanë pësuar lëndime trupore, nga mjetet piroteknike në fshatin Jashanicë të Klinës, ka njoftuar policia.

Të njëjtit kanë pranuar trajtim mjekësor në spitalin rajonal të Pejës ndërsa njëri prej trupore është transferuar në QKUK.

Ngjarja ka ndodhur mesnatën e 31 dhjetorit./kp/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë