Loading…

​Thaçi i drejtohet Kuvendit për fundvit

  • 21/12/2016 | 17:47

​Thaçi i drejtohet Kuvendit për fundvit

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, të premten, nga ora 11:00, do t’i drejtohet Kuvendit të Kosovës, për të mbajtur fjalimin e fund vitit

Seancën, e paparalajmëruar deri tani, për gazetametro.net e ka konfirmuar këshilltari i Presidentit, Ardian Arifaj.

Ai tha se të premten do të mbahet një seancë e veçantë, ku presidenti Hashim Thaçi, do ta mbajë fjalimin e fund vitit, para deputetëve të Kuvendit të Kosovës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë