Loading…

​Thaçi e zbulon nëse është intervistuar në Vjenë nga Gjykata Speciale

  • 04/03/2020 | 17:18

​Thaçi e zbulon nëse është intervistuar në Vjenë nga Gjykata Speciale

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka folur sot para gazetarëve rreth takimeve të tija në Amerikë dhe situatën e fundit politike në vend, shkruan Gazeta Metro.


Thaçi sot ka folur edhe rreth Gjykatës Speciale në Hagë, duke thënë se raportime se ai është intervistuar në Hagë janë të pavërteta.

“Nuk jam intervistuar as në Prishtinë e as në Vjenë”, është shprehur ai.

Kujtojmë se Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është njëri nga personat dhe figurat më të rëndësishme të UÇK’së që nuk është thirrur akoma.//gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë