Loading…

​Të enjten Kuvendi mban seancë plenare

  • 28/02/2022 | 12:37

​Të enjten Kuvendi mban seancë plenare

Deputetët e Kuvendit të Kosovës do të mbajnë dy seanca plenare gjatë kësaj jave.


Të zgjedhurit e popullit do të mblidhen të enjten në seancën e rregullt dhe të shtunën në seancë solemne për nder të Epopesë së UÇK-së.

Gjithashtu, shefja e Grupit Parlamentar të LVV-së, pas mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit tha se janë duke harmonizuar me gjitha grupet parlamentare miratimin e një rezolute, pas agresionit rus në Ukrainë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë