Loading…

​Sarri e pëson keq gjatë ndeshjes Lazio-Udinese

  • 18/01/2022 | 21:12

​Sarri e pëson keq gjatë ndeshjes Lazio-Udinese

Trajneri i Lazios, Maurizio Sarri ka mundur të lëndohet rëndë kur u godit aksidentalisht nga lojtari i Udineses, Ignacio Pussetto, gjatë ndeshjes së sotme të Kupës së Italisë.


Po zhvilloheshin minutat shtesë të ndeshjes në “Stadio Olimpico” me rezultatin 0-0 kur Manuel Lazzari goditi Pussetton në vijën anësorë të fushës, përcjellë KosovaPress.

Fatkeqësisht për Sarrin, ai ishte pranë dyshes dhe u godite fuqishëm nga Pusseto dhe me këtë rast syset e tij u hodhën në ajër, ashtu sikur edhe cigarja elektronike.

Sarri dhe Pussetto u shikuan më pas me një buzëqeshje dhe një përqafim, duke kuptuar se ishte një aksident, trajneri gjithashtu u bëri me dorë tifozëve të Lazios që kënduan emrin e tij.

Sarri ed i bianconeri non hanno un bel rapporto pic.twitter.com/G7EYZJBBxD

— Chichi pavolosa (@chichigallon) January 18, 2022

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë