Loading…

​Samsung S8 dhe S8 Plus me bateri perfekte

  • 01/02/2017 | 16:04

​Samsung S8 dhe S8 Plus me bateri perfekte

Samsung së shpejti pritet të dal në treg me dy seritë e reja të mobilëve, S8 dhe S8 Plus.

Raportet e afërta me kompaninë koreane zbulojnë se S8 do të ketë bateri perfekte, më të mirën ndonjëherë që kishte.

Bateria e S8 do të jetë 3,250mAh ndërsa e S8 Plus 3,750mAh.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë