Loading…

​Policia me aktivitete në zbatim të zbatimin e masave anti-COVID

  • 22/01/2022 | 23:15

​Policia me aktivitete në zbatim të zbatimin e masave anti-COVID

Policia e Kosovës ka njoftuar se aktivitetet dhe kontrollet policore po vazhdojnë të realizohen në nivel vendi, me qëllim të ruajtjes së rendit dhe sigurisë publike, sigurisë në trafik, si dhe zbatimit të masave ndaj pandemisë COVID 19.


Ata po vazhdojnë me kontrolle nëpër rrugë dhe biznese me qëllim të respektimit të masave anti-COVID-19.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë