Loading…

​Pjesa e parë pa gola mes Kosovës e Guinesë

  • 08/06/2021 | 16:53

​Pjesa e parë pa gola mes Kosovës e Guinesë

Pas 45’ minutave lojë të dy kombëtaret kanë mbajtur portat e paprekura.


Ka përfunduar pjesa e parë në miqësoren mes Kosovës dhe Guinesë, ku momentalisht rezultati është i barabartë 0:0.

Trajneri Challandes në këtë ndeshje është paraqitur me lojtarë të cilët luajnë në Superligën e Kosovës, ku sulmin është duke e udhëhequr sulmuesi i ri i Ballkanit, Mirlind Daku.

Kjo është miqësorja e tretë që po zhvillon Kosova në këto ditë të para të qershorit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë