Loading…

​Përfshihet nga zjarri një veturë në Prishtinë

  • 25/12/2016 | 17:14

​Përfshihet nga zjarri një veturë në Prishtinë

Një veturë është përfshirë nga zjarri pasditen e së dielës

Siç mësohet  nga dëshmitarët, ngjarja ka ndodhur në rrugën “Nënë Tereza” të kryeqytetit, ku një veturë e tipit pick-up është parë në flakë.

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje, pasi Policia e Kosovës nuk ka dhënë ndonjë informacion.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë