Loading…

​Nuk ndalet Distria, kalon në gjysmëfinale të Kampionatit Botëror të xhudos

  • 06/06/2021 | 13:10

​Nuk ndalet Distria, kalon në gjysmëfinale të Kampionatit Botëror të xhudos

Distria Krasniqi nuk ka të ndalur.


Xhudistja kosovare e cila po merr pjesë në Kampionatin Botëror të xhudos në Budapest të Hungarisë tashmë ka prekur gjysmëfinalen e kësaj gare.

Krasniqi ka fituar tri luftëra për të arritur deri në këtë pikë derisa në çerekfinale e ka mposhtur xhudisten spanjolle Laura Martinez derisa para saj e mposhti rusen Sabina Giliazova.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë