Loading…

​Nis takimi Osmani-Pahor

  • 29/11/2021 | 10:19

​Nis takimi Osmani-Pahor

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur në takim presidentin e Sllovenisë, Borut Pahor.


Gjatë këtij takimi do të zhvillohen edhe bisedime plenare ndërmjet delegacioneve të dy homologëve.

Pas takimit me dyer të mbyllura, presidentët do të mbajnë konferencë të përbashkët për medie.

Në vizitën e tij në Kosovë, presidenti Pahor do të zhvillojë takim edhe me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë