Loading…

​Nis protesta në Maqedoni, turma ia mësynë MPJ’së

  • 06/07/2022 | 20:14

​Nis protesta në Maqedoni, turma ia mësynë MPJ’së

Ka filluar protesta e organizuar nga opozita në Maqedoni të Veriut, kundër propozimit francez.


Protestuesit nga Qeveria tashmë janë duke shkuar drejt MPJ-së, aty ku mbrëmë hodhën mjete piroteknike, koktej molotovi, ngjyrë dhe gurë. Pas pak, detaje të reja./

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë