Loading…

​Milan me çdo kusht për Diaz, e dëshirojnë si transfer permanent

  • 18/11/2020 | 14:13

​Milan me çdo kusht për Diaz, e dëshirojnë si transfer permanent

Klubi italian AC Milan dëshiron të nënshkruajë me Brahim Diaz në një marrëveshje permanente, përcjell “Calcio Mercato”.


21-vjeçari kaloi në radhët e “Rossonerëve” nga skuadra e Real Madridit, në formë huazimi deri në fund të këtij edicioni, por në marrëveshje nuk ishte përfshirë opsioni për të drejtë blerjeje, pasi të përfundojë marrëveshja e tanishme.

Milan do ta testojë Real Madridin me një ofertë drejt tyre, për ta blerë Diaz në fund të edicionit 2020/21.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë