Loading…

​Mbyllet pjesa e parë në ‘Fadil Vokrri’, Spanja në epërsi minimale ndaj Kosovës.

  • 08/09/2021 | 21:34

​Mbyllet pjesa e parë në ‘Fadil Vokrri’, Spanja në epërsi minimale ndaj Kosovës.

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Kosovës dhe Spanjës e cila po zhvillohet në Prishtinë.

“Dardanët” janë duke pësuar disfatë me rezultat minimal 1-0 pas goli të realizuar nga Fornails në minutën e 32’ të ndeshjes.

Kosova pati paraqitje të mirë në këtë pjesë të parë duke krijuar edhe dy raste shumë të mira për gol nëpërmjet Milot Rashicës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë