Loading…

​Ky është tifozi më i famshëm holandez që ndodhet në ‘Air Albania’

  • 25/05/2022 | 20:52

​Ky është tifozi më i famshëm holandez që ndodhet në ‘Air Albania’

Tifozi më i famshëm i Feyenoord, i cili shihet në qindra mijëra “meme” në rrjetet sociale, ka mbërritur në Tiranë.


“BBC” ka postuar fotot e djalit në kryeqytetin , që u bë i famshëm për një pozë të tij me gishtin e mesit të ngritur, kur ishte i vogël.

Sot, i rritur, ai sërish shkon në stadium me babain e tij dhe këtë gjë do ta bëjë edhe në “Air Albania”, për të mbështetur ekipin e tij në finalen e Conference League, kundër Romës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë