Loading…

​Kosovë – Moldavi, publikohen formacionet zyrtare

  • 18/11/2020 | 19:53

​Kosovë – Moldavi, publikohen formacionet zyrtare

Me fillim nga ora 20:45, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, zhvillohet ndeshje e fundit e Grupit 3 në Ligën C ndërmjet Kosovës dhe Modavisë.

Kjo ndeshje është shumë e rëndësishme për Kosovës sepse në rast se nuk pëson humbje, do ta shmangte rënien në një kategori më poshtë që është Liga D.

Këto janë formacionet zyrtare të dy skuadrave:

:Kosova: Ujkani; Vojvoda, Rrahmani, Dresevic, Hadergjonaj; Shala, V.Berisha; Zhegrova, Celina, Kastrati; Muriqi

Moldavia: Namasco; Jardan, Efros, Armas, Platica; Cebotaru, Ionita; Spataru, Turcan, Reabciuk; Nicolaescu.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë