Loading…

​Haradinaj gjen kohë edhe për familje (Foto)

  • 04/06/2017 | 10:24

​Haradinaj gjen kohë edhe për familje (Foto)

Kandidati për kryeministër i koalicionit PDK-AAK-Alternativa, Ramush Haradinaj, edhe përkundër që është fushatë zgjedhore, po gjen kohë edhe për familje.


Ai ka postuar disa fotografi nga momentet së bashku me Anitën dhe fëmijët në parkun e bukur të Gërmisë.

“Mëngjes i hershëm. Momente së bashku me Anitën dhe fëmijët në parkun e bukur të Gërmisë!”, ka shkruar kandidati për kryeministër Ramush Haradinaj.

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, ka mbajtur një konferencë për media, pasi ka arritur marrëveshjen për koalicion me PDK dhe NISMA. U mor vendim që Ramush Haradinaj të jetë kandidat për kryeministër.

Kanë mbetur edhe një javë deri tek zgjedhjet./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë