Loading…

​Gjakova ndalet në gjysmëfinale, lufton të medalje të bronztë

  • 30/06/2022 | 14:25

​Gjakova ndalet në gjysmëfinale, lufton të medalje të bronztë

Xhudisti Akil Gjakova është ndalur në gjysmëfinale të Lojërave Mesdhetare.


Kosovari u ballafaqua me Redouane Messaud nga i cili pësoi disfatë, përcjellë KosovaPress.

Gjakova tani do të luftojë për medalje të bronztë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë