Loading…

​Dybala-Inter, bisedimet drejtë dështimit

  • 21/06/2022 | 17:06

​Dybala-Inter, bisedimet drejtë dështimit

Kalimi i Paulo Dybala te Interi, i konsideruar i sigurt deri pak ditë më parë, nuk është më EDHE aq i sigurt.


Për këtë është i bindur mediumi italian “Sky Sport”, sipas të cilit zikaltërit i kanë dhënë përparësi absolute rikthimit të Romelu Lukakut dhe më pas do të vlerësojnë situatën financiare për Dybalan.

“Dybala-Inter është një pistë që është ftohur ndjeshëm”, thotë “Sky Sport”.

“Neroazzurrët” janë në bisedime direkte me Chelsean për rikthimin e Lukakut por ende nuk kanë arritur marrëveshje për tarifën e kompensimit për huazim një sezonal. Derica Interi ka ofruar 7 milionë euro, Chelsea nga ana tjetër po kërkon 10 milionë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë